Vyhněte se starším autům

Vyhněte se starším autům


Vzhledem k tomu jak prudce rostly v posledních pár letech životní náklady, většina lidí plánovaný nákup novějšího auta odložila. A protože rostla poptávka po ojetých autech, samozřejmě zdražila i tato vozidla. A pro značnou část populace se tak novější auto stalo ještě nedostupnějším. Člověk s průměrným příjmem si dvakrát rozmyslí, jestli bude platit hypotéku, a nebo jestli si koupí novější auto. Pro mnoho lidí je auto jen prostředkem jak se dostat z bodu A do bodu B, a tak si vystačí i s autem staršího data výroby. Problém je ale v bezpečnosti, komfortu a v tom, že za ceny oprav takto starého auta můžete mít auto nové.

staré auto

Nemáte hotovost?
Líbí se vám nová auta, ale nemáte na něj peníze? Stejnou službu vám udělá i auto po prvním majiteli https://brnensky.denik.cz/zlociny-a-soudy/pres-noc-vykradl-dum-majiteli-zpusobil-skodu-za-vice-nez-80-tisic-korun-20171222.html s rozumným nájezdem. Nejen bazary, ale i soukromé osoby často prodávají zánovní auta, protože si pořizují nová. Toho můžete využít, a budete mít téměř nové auto za nižší cenu. I tak za takové auto můžete zaplatit stovky tisíc, a to má v hotovosti opravdu málokdo. Proto můžete využít auto na splátky bez registru Goldbanking.
To znamená, že i když jste po insolvenci, po jejímž uplynutí jste po dobu pěti let v registrech dlužníků, splátky získáte i tak.

škoda fabia

Finanční situace u mnoha lidí není zrovna růžová, ale byla by chyba je nechat jezdit ve starých a nebezpečných autech. Je hloupé trestat lidi za to že se dostali, často ne vlastní vinou, do špatné situace. Daleko lepší je jim pomoct, aby mohli získat novější vozidlo, které nebude nebezpečné i pro ostatní účastníky silničního provozu.

Nebojte se pořídit si auto na splátky. Díky výhodným podmínkám nepřeplatíte tolik jako u velkých bazarů nebo u přímých prodejců nových a ojetých aut. Jezděte v novějším autě a užívejte si větší komfort, jako jsou třeba vyhřívaná sedadla nebo větší kufr. Na nové auto si zvyknete rychle.

Posted on: 16. 3. 2024