Chcete si koupit nemovitost?

Chcete si koupit nemovitost?


Investice – toto slovo hýbe společností už pár let. Lidé hledají kam uložit svoje peníze, aby o ně nebo o jejich část nepřišli. Největším žroutem peněz je inflace, která se v posledních dvou letech vyšplhala na velice vysoká čísla, a inflace se tak stala jednou z nejvyšších v naší novodobé historii. To znamená že hodnota peněz se snižuje a už si za stejný objem peněz nekoupíme takové množství věcí jako dříve. Ceny navíc rostou vzhůru a to ve všech oblastech.

dubrovnik město

I nemovitosti jsou dražší o stovky až tisíce procent, a pokud jste chtěli investovat do nějaké nemovitosti ale zdá se vám příliš drahá, je to tak. Nemovitosti v České republice jsou na dlouhodobém maximu a nic nenasvědčuje tomu, že by se to mělo změnit. Cenově dostupných nemovitostí už moc není, a i proto se mnozí lidé začali poohlížet po zahraničním trhu. I v zahraničí najdete spoustu bytů nebo domů, kam stojí za to uložit peníze.

Vedou státy u moře
Mnozí lidé vycítili investiční příležitost a začali investovat do bytů u moře. To proto, že sem každoročně proudí tisíce turistů, kteří hlídají ubytování, a značná část z nich dá přednost soukromému apartmánu. Jestli vás zaujala tato možnost, nabízíme prodej nemovitostí v Chorvatsku a vy si můžete vybrat svůj vlastní byt přímo u pláže.

split město

Ceny jsou srovnatelné s cenami nemovitostí v České republice, takže se nemusíte bát že byste na jeden takový hezký slunný apartmán u moře neměli dostatek finančních prostředků. Navíc pokud ho začnete pronajímat, náklady se vám začnou vracet. Je to skvělá možnost, kterou využila celá řada Čechů k vybudování pasivního příjmu a uložení peněz. Nemovitosti si svou cenu drží a nikdy to nebude jinak, zároveň jde o nejméně rizikový investiční produkt na rozdíl od dluhopisů nebo akcií. Investovat se musí umět a pokud nechce své peníze vkládat do rukou finančních poradců, vyřešte uložení peněz nákupem nemovitosti.

Posted on: 19. 12. 2023