Otevíráme sportoviště a rekreační areál pod širým nebem

Otevíráme sportoviště a rekreační areál pod širým nebem


Sport a rekreace patří k lidskému životu stejně jako spánek a strava. Bez odpočinku se nelze obejít, a jestliže se někdo předvádí, jak úspěšný je workoholik, po určité době se to projeví na jeho zdravotním stavu. Každý z nás potřebuje alespoň na čas vysadit z pracovního náporu, a k tomu mohou posloužit i rekreační a sportovní areály. Ti, co mají možnost takové služby nabízet, se však dostávají do úzkých zejména kvůli zajištění vhodné reklamy,… jak totiž zajistit, aby o vašem golfovém hřišti nebo tenisových kurtech věděli ostatní, když bydlíte na venkově sice v zajímavé oblasti, ale poněkud řídce osídlené? Jak přitáhnout pozornost zákazníků a udržet si alespoň trochu stabilní klientelu?

létající dron

Webový portál – začít musíte bezpodmínečně vlastním webem, bez něho se nepohnete z místa. Musíte zároveň věnovat dostatečnou pozornost problematice SEO včetně pasáží pro popis textového Blogu scan360.cz.

golfové hřiště

Virtuální prezentace – víte, jakou výhodu mají vůči nám, lidem, ptáci? Poletují si nad krajinou tak pružně a operativně, že jim tento pohyb závidí i piloti dopravních letadel nebo bezmotorových kluzáků. Dostanou se i do úzkých štěrbin, mohou se vznést z místa do jakékoli výšky a mohou nám předvést i akrobatické kousky. Kdybychom na tělo takového ptáčka umístili kameru, bylo by jistě zajímavé sledovat záběry z jeho všedního ptačího dne.

Něco podobného nám však umožňují i drony. Vytvoří až neuvěřitelné záběry v exteriérech takovým způsobem, že se nad nimi tají dech. V prvním momentu se vám bude zdát, že je natáčel člověk v kabině sportovního letounu, vzápětí si ale ověříte, že by nic takového nedokázal. Při troše kreativity a citu pro prostorové vnímání sestavíte z létajícího dronu dokonalou prezentaci jakéhokoli sportoviště, ať už se jedná o jezdecký parkurový areál, slalomový vodácký kanál, hřiště pro pumptrack, botanickou zahradu v terasovitém svahu, anebo termální koupaliště s vířivkami a tobogány.

Posted on: 22. 12. 2023