Krásný a zářivý úsměv

Krásný a zářivý úsměv

Krásný a zářivý úsměv nemusí nutně znamenat to, že si někdo čistí pořádně zuby a stará se o ně. Jsou lidé, kteří si čistí zuby několikrát denně a stejně je mají takové, jaké je mají. To je zapříčiněno tím, že má někdo kyselejší sliny než ostatní. S tím se pak už nedá nic dělat a zkrátka se vám kazí zuby mnohem více než ostatním. Jste ti smolaři, oni jsou ti šťastní, ale dá se s tím i tak žít. Někteří lidé to ani neví, proč se jim zuby tolik kazí a pokud jste to nevěděli ani vy, tak teď už to víte. Pokud si tedy čistíte pravidelně zuby a stejně máte pak na každé návštěvě kaz, tak si nelámejte hlavu s tím, že si zuby čistíte málo.

zubař

Někdo to tak má a čištění zubů ho nezachrání, když to tak řekneme. Někdy je to ale hold potřeba to říct takto narovinu. V čištění tedy někdy ani nemusí být problém. Jsou i lidé, kteří si zuby nečistí vůbec a mají je zdravé a čisté, ti pak zase mají štěstí na neutrální pH v ústech, při kterém jim fungují sliny tak, jak mají. Samozřejmě je to i stravou, kterou tito lidé jedí, nemohou sníst milion čokolád a pak si neumýt zuby, že ano. Takhle to zase nefunguje. Jak už jste ale výše mohli postřehnout, bílý a zářivý chrup mnohokrát není jen tím, že si někdo čistí zuby desetkrát denně, ale i něčím jiným, a to jsou zubní implantáty.

zuby

O ceně zubních implantátů v Praze se můžete dozvědět na jejich stránkách, ovšem cena se v každé klinice liší, to si musíte projít vy sami. Zubní implantáty jsou ovšem opravdu tím posledním východiskem, co se svými zuby uděláte, protože pokud máte zdravé zuby, ani nepřemýšlejte nad jakoukoliv náhradou nebo nad fazetami, protože zdravé zuby si brousit opravdu není dobrý nápad a budete toho litovat. Pokud má někdo ale problém, je to jiná situace a samozřejmě v tomto případě už na náhradu dojde. Náhrady ale nejsou vždy skvělým řešením, to si ale musíte probrat se svým zubním lékařem, který tomu rozumí mnohem více a vždy vám poradí tu možnost, která je pro vás nejlepší a nejpřijatelnější. Nezapomeňte také na to, že to není levná záležitost.

Posted on: 30. 4. 2023