Jedinečné okamžiky ze svatby

Jedinečné okamžiky ze svatby


Velké svatby byly vždycky větší, ale díky ustálenému pravidlu, že novomanželům se mají darovat především peníze, se vlastně náklady prostřednictvím svatebních darů mohou vrátit. I když to tak nejspíš bude i u vás, je nutné počítat s tím, že všechno se musí zaplatit předem a nebo se platí alespoň zálohy. Většinou je chce téměř každý kdo se na svatbě nějak podílí – cukráři, majitel prostor kde se budete brát, i svatební fotograf.

focení svatby

Vzpomínky na důležitý den
V dnešní moderní době má telefon každý, a každý v něm má fotoaparát, nicméně je velice neslušné jej během svatby vytahovat. Telefony by v takové chvíli měly být nejlépe na pokojích a nebo v autech, případně doma. K zachycení celé svatby slouží fotograf, kterého si na svatbu objednává naprostá většina párů. Jaký je vlastně nejlepší svatební fotograf? Nedá se to říct takto obecně ani jednoduše, protože v každém městě jich najdete několik. Fotograf se vybírá podle kvality fotografií, stylu focení i ceny.

svatební tabule

Co fotograf, to originál
Jsou fotografové, kteří umí opravdu nádherné fotky. O takové fotografy je ale vždy největší zájem i přes vyšší cenu. Je proto důležité nenechat nic na poslední chvíli a i fotografa si sjednat už při započetí příprav. Je to jedna z prvních věcí, které by si pár měl vybrat. Je dobré si projít jejich práce a podle nich se rozhodnout. Některé páry chtějí nafotit celý svatební den od rána až do noci, kdy svatby většinou končí. Jsou ale i malé svatby, kde novomanželům stačí zachytit obřad a nějaké drobnosti plus svatební hosty. Většina lidí chce fotky ze svatby na památku a tak je dobré si je nechat dodat již vyvolané. Samozřejmostí je dodání fotografií na USB, abyste je měli k dispozici i v digitální podobě. Tip – chcete mít zachycený každý okamžik? Pak si objednejte i kameramana, který natočí každý důležitý okamžik.

Posted on: 27. 5. 2023