Co říká na zanesený odpad v domácnosti váš žaludek

Co říká na zanesený odpad v domácnosti váš žaludek

O chod domácnosti by se měli starat rovným dílem oba partneři. Výhodou je, když se muž naučí vařit, žena pak nemusí kolem plotny neustále poskakovat. Oba dva si rozdělí úkoly při úklidu a oba spolupracují při různých pracích v souvislosti s údržbou domu. Takový vztah může fungovat třeba až do smrti.

Občas se však v domácnosti vyskytnou situace, které vyžadují zásah odborníka, ačkoli jsou na první pohled snadno zvladatelné. Například zanesený odpad na toaletě či v koupelně.

umyvadlo v domě

Představte si, že se vracíte domů ze společného nákupu, vybalujete potraviny na stůl, ukládáte je do chladničky a oplachujete si ruce, když zjistíte, že voda z umyvadla neodtéká. V takové chvíli vás to může rozhodit, narušit domácí pohodu, ale napadne vás, že není nic ztraceno, protože máta v záloze příruční nářadí, a tak se pustíte do demontáže odpadního sifonu.

Jakmile povolíte šroub a sifon uvolníte, vyvalí se do škopíku pod vámi hnědo černá směsice silně páchnoucího slizu, a vám se z toho zvedne natolik žaludek, že škopík zaplníte svými zvratky. Kyselina chlorovodíková v žaludku je ale velice nepříjemně zapáchající tekutina, že to přinese řetězovou reakci a vaše manželka se rovněž pozvrací. Z příjemného sobotního odpoledne je rázem děsivá situace, která končí v ložnici, ale ne kvůli milování, nýbrž s mokrým obkladem na čele a kbelíkem vedle postele, kdyby se vám zas zvedl žaludek.

mytí rukou

Možná takový scénář dobře znáte z vlastní zkušenosti či z vyprávění, bohužel to patří do běžného života moderní společnosti, ale naštěstí existuje pomoc v podobě havarijního instalatérského servisu, který se mimo jiné zabývá i čištěním odpadů https://www.kanalizace-instalateri.cz/cisteni-odpadu.

Jestliže tedy nejste silné povahy a špatně snášíte podobné odéry, povolejte raději na tyto situace odborníky. Ti nejen že se u vás nepozvrací, ale zároveň problém vyřeší důkladným pročištěním odpadního potrubí a armatur, a vyžaduje-li to situace, i domovní kanalizační přípojky.

Posted on: 20. 6. 2023