Ale vy jste na to vyzráli

Našli jste si pro vaši firmu prostory nové, levnější a nejen to, jsou i v mnohem lepším místě pro vaše podnikání. To znamená nejen lepší dostupnost pro zákazníky, ale také i možnost parkování nejen firemních vozidel, ale také i vozidel zákazníků. To dneska má jen několik společností, většinou před svou firmou mají jen malé parkování a to hlavně na chodníku. A také nové prostory na skladování pro vaše podnikání tolik potřebného materiálu a zboží jsou obrovské. Takže se vám vlastně poštěstilo, opět budete jako firma správně a bez problémů fungovat a to ve velmi výhodných prostorách. Tady stačí to jediné, dobře se přestěhovat do nového působiště. A to rychle, majitelé bývalé najaté nemovitosti na vás totiž spěchají s jejím uvolněním pro jejich plány. Ale vy jste v klidu, vaši zaměstnanci vše zvládnou během několika dní. Velkou pomocí tady je, že oslovíte společnost, která má ve svém názvu uvedeno půjčovna dodávek.

půjčená dodávka

Ze svých zkušeností už víte, že vám zde velmi ochotně vyjdou vstříc a vy si můžete celou stěhovací akci v klidu naplánovat. Budete mít k dispozici kvalitní dodávky, s pojištěním a dalšími výhodami. Jedná se například o to, že můžete mít zapůjčenou dodávku i s řidičem, nebo i bez řidiče, záleží na vašem rozhodnutí. Možná, že řidiče využijete i při stěhování. Po dohodě může pomoci s nakládkou a vykládkou vašich firemních věcí. A to je také výhoda, vždyť nejméně jedna osoba musí dohlížet, aby se něco při nakládce i vykládce z majetku vaší společnosti nic neztratilo.

peníze na nájem

A že jich je. Firemní nábytek, jako jsou stoly, skříně, židle, křesla, regály, skenery, počítačová technika, kopírky, plno firemních přístrojů, tiskoviny, smlouvy v šanonech, krabice s účty, trezory, koberce, věci ze skladu, které se vám v novém působení určitě sejdou. O tom není pochyb, víte jak to dneska je s materiálem

Posted on: 19. 3. 2023