Zástěra s potiskem tak trochu netradičně

Zástěra s potiskem tak trochu netradičně

Potisk textilu je natolik známá skutečnost, že ji není nutné snad nikomu z vás představovat. Takřka každý den vídáme na ulicích někoho navlečeného v potištěném tričku, mikině, kšiltovce nebo bundě a rozhodně nás nic podobného nepřekvapí. Tisknout lze však i na jiné typy textilií a překvapíte jimi své blízké v situacích docela netradičních.

kuchyňské zástěry

Darujte příteli kuchyňskou zástěru – je váš přítel či manžel aktivním tvůrcem pokrmů ve vaší kuchyni? O mužích je známo, že jsou to velcí gurmáni, a muži kuchaři bývají více vyhledávanými v mnoha provozech, než kuchařky. Nechceme tím samozřejmě snižovat autoritu žen, a už vůbec ne je ponižovat, ale mužům bychom měli dát minimálně stejný prostor, aby vyjádřili to, co v nich dříme.

Zástěra s potiskem je skvělý dárek pod vánoční stromek a rovněž k narozeninám nebo jmeninám, ovšem velmi záleží na dvou věcech – na materiálu a střihu samotné zástěry a pak na její barvě a potisku. Nemá význam darovat někomu zástěru nepotištěnou, pouze jednobarevnou, byl by to sice hezký dárek, ale poměrně fádní. A pro slavnostní příležitosti je výhodnější, když se obdarovaný pořádně zasměje a svým úsměvem nakazí druhé. Jaké motivy byste mohli na zástěru nechat vytisknout?

příprava kávy v zástěře

Kuchyňská témata raději ne – kuchyňskou zástěru přímo svádí potisknout právě motivy zaměřenými na vaření, ale to není nejlepší nápad. Vypadalo by to tak, že za každou cenu postrkáváte vašeho přítele do kuchyně ke sporáku. Buďte více nápadití a využijte jeho oblíbených činností, zálib a zájmů a dejte mu najevo, že je akceptujete, že vám vyhovují, a že jej v tom ještě podpoříte.

Oblíbené zájmy – ideální bude, pokud se na zástěře objeví oblíbené domácí zvíře, pokojové rostliny, fotografie z dovolené, vaše společné foto a cokoli jiného, co dotyčného oslavence nejvíc oslovuje a zajímá.

Erotické motivy – vaše svůdná fotka na zástěře bude možná ještě větším podnětem k radosti, a tak zvažte i tuto možnost potisku. Může jít pouze o náznak erotiky i bez odhalování intimních partií, https://www.gynmedico.cz/sluzby/rejuvenace-intimnich-partii/ aby to muže potěšilo.

Posted on: 12. 5. 2023