Obal na zboží

Obal na zboží


Když už pak přepravce máte a není zrovna od české pošty, musíte si najít něco v čem to pošlete. Pokud to posíláte známému a o nic nejde, tak je to v podstatě fuk. On nebude koukat na to, v čem je to baleno, ale bude jej zajímat především obsah. Ten sice zajímá každého příjemce, ale někteří bedlivě sledují také to, v čem ta či ona věc přišla. Pokud to přijde v zamaštěném a pokrčeném balícím papíře, neudělá si dobrý obrázek a v hodnocení také asi nebude hýřit superlativy.

Balit se dá skoro do čehokoli, ale optimální jsou plastové obálky. Je pravděpodobné, že jste již s nimi setkali. Pokud je hledáte na obrázku, tak je na nich neuvidíte. Obě přiložené fotky jsou čistě a pouze ilustrativní. Nemají s pravými obálkami, o kterých je řeč nic společného.

převázaná zásilka

Tyto obálky jsou, tedy ty plastové jsou velice vhodné pro posílání oděvních svršků. Z vnitřní strany jsou potištěny černou barvou, která je souvislá, a proto nelze pod obálku ani proniknout rentgenem. Takže to, co je uvnitř nikdo nepovolaný nemůže uvidět.

kupa obálek

Barvu povrchu si však můžete volit, jsou k mání od modrých až po červené. A od žlutých až po bílé. Je jen na vás, jakousi vyberete vy. Další možnost je obálka s uchem nebo bez. Je vám jistě jasné, že ta s uchem se používá mnohem lépe, protože je za co ji uchopit a nést pak na libovolnou vzdálenost. Což je neocenitelné, pokud třeba víme, že adresát s ní půjde velký nebo větší kus cesty domů a nepojede autem.

Na závěr článku a nabídky ještě dlužno zmínit velikosti. Je jich samozřejmě také více a vy si také můžete vybrat podle toho co budete posílat. Můžete si objednat i kombinaci všech. Balíky s obálkami mohou být po sto kusech, nebo také po padesáti či deseti. Opět máte možnost volby. Nakonec ještě informace o prodejci, tedy kde je můžete zakoupit. Klikněte na odkaz v článku a tím se dostanete na jeho web.

Posted on: 13. 2. 2024