Kratom pomoc nebo hrozba

Kratom pomoc nebo hrozba

Ne každý zná tropický strom, který pochází z jihovýchodní Asie. Jak již bylo zmíněno, tak jeho latinský název je Mitragyna speciosa. Mimochodem vás může překvapit již jen výška tohoto stromu, která na některých místech dosahuje až 30 metrů. Je pravdou, že nejzajímavější částí jsou samotné listy a mimochodem domorodci dobře ví, kdy je čas je sbírat a jak je zpracovat. Listy stromu byly tradičně po staletí používány obyvateli jako přírodní lék a to na různé jejich neduhy. V našich podmínkách se takové produkty musí vědecky prozkoumat a schválit, aby se daly prodávat jako přírodní doplňky. V současné době je bohužel ještě věda nedokázala dostatečně prozkoumat, tudíž se dá kratom prodat a zakoupit jako sběratelský předmět, nicméně na jeho působnosti a síle to rozhodně neubere. Na druhou stranu v Evropě je jeho prodej stále legálně, zatímco v některých zemích se označuje jako droga a jeho prodej je zcela zakázán.

kratom prášek

Kvalitní kratom

Určitě se vyplatí si zakoupit kratom od ověřeného prodejce, který nabízí kvalitní a vyzkoušený prášek. Zde se dozvíte veškeré dostupné informace a naleznete co je kratom https://www.greenherbs.cz/a/kratom. Obsahuje velmi aktivní složky, kdy největší zásluhu na změně v lidském organismu přináší mitragynin a 7-hydroxymitragynin. Ty mají podobné účinky jako opioidy, proto je důležité užívat kratom v doporučeném denním dávkování. A možná budete překvapeni, ale i v tomto případě v malém množství jedinec pocítí výraznou změnu.

druhy kratomu

Především značnou úlevu od bolestí. Přichází rovněž úleva od úzkostí, snadněji se zvládá deprese a bezpochyby se sem řadí i stres. V podstatě dodá jistou chybějící energii a při správném dávkování se stává oporou.
Pokud vás kratom zajímá, tak na www.greenherbs.cz se lze dozvědět vše potřebné. Včetně odkud pochází a jak probíhá jeho zpracování. Navíc je zde i bohatá nabídka kratomového prášku, tudíž každý si vybere svůj ověřený produkt.

Posted on: 15. 5. 2023