Konec léta

Konec léta

Muzikály na ruby je koncertní show, ve které si milovníci hudby mohou poslechnout největší hity jak českých, tak i světových muzikálů. Formou, kterou ještě nebyly uváděny. Pod letní hvězdnou oblohou zazní v podání živé kapely a oblíbených zpěváků  hity našich popových hvězd, ať už Karla Gotta, Waldemara Matušky či Lucie Bílé. Ale rovněž z těch zahraničních. Sóla předních interpretů muzikálů Tří mušketýrů, Angeliky, Kleopatry. A stejně tak z Bídníků. Nejčastěji je toto kulturní představení uváděno v historickém prostředí známých hradů a zámků. Lednici, Třeboni, Sychrova či v Opočně.

Letní představení

Na nádvoří jednoho z nejnavštěvovanějších zámků na Severní Moravě je možné zažít naprosto ojedinělou kulturní akci. Komorní verzi slavné opery Antonína Dvořáka – Rusalka. V podání známých českých pěvců. Toto komorní drama lásky a zrady, si našlo diváky nejen u starší generace. Mezi diváky jsou častými návštěvníky i mladí lidé. A studenti, pro které je tento operní kus často i doplněním studijního plánu. Úplně z jiného soudku je divadelní představení Slepice na zádech, na které je dobré vyrazit ve dvojici. Ať už partnerské, anebo manželské. Zábavná groteska, kdy muž zapomene na narozeniny své milé a celý večer spolu s diváky bude  řešeno, jestli to je dostatečný důvod k jeho vraždě.

Pod hvězdami

Na letní scénu lze vyrazit i na One man show Planeta slepic. Stand-up speciál Lukáše Pavláska je zábavný pořad, kdy pod hvězdami je nastoleno vážné téma. Jaké vyhlídky má naše civilizace, když každý soustavně nakupuje naprosto nepotřebné věci? Navíc si každý myslí že má pravdu? A jak se dokážou domluvit tak rozdílné bytosti muži a ženy? A psi? V době kdy zapomenutý mobilní telefon je pro každého neřešitelným problémem? Lukáš Pavlásek se snaží na všechny tyto otázky a mnohé další zábavnou formou odpovědět. A jediné poznání, na které na konci představení dojde, že na naší planetě nakonec mají šanci přežít jenom slepice.

Posted on: 31. 12. 2022