I starší telefon může stále sloužit

I starší telefon může stále sloužit


Přejít z jednoho modelu iPhonu na druhý je běžné zejména u firemních telefonů, a nebo u mladých lidí, kteří berou telefon jako věc společenského statusu a zpravidla žijí u rodičů, takže mají peníze na to aby si kupovali takto drahé telefony rok co rok. Starší model prodají, vezmou pár tisícovek navíc a telefony jednoduše vymění. Zatím nejnovější modely, které byly představeny loni, nesou označení s číslem 15. Opět se nabízí modely s označením PRO a PRO MAX. Každý si tak může vybrat velikost telefonu, která bude vyhovovat nejvíce.

červený iphone

Máte stále 11?
iPhone 11 už je tu s námi pár let, ale to nemění nic na tom, že jde stále o kvalitní telefon, který stále umí pracovat kvalitně. I proto, že staré modely stále fungují aniž by se zasekávaly, si sem noho majitelů nechává déle než původně zamýšleli. Oproti 11 sice 15 má pár nových funkcí, ale stále jde o telefon za 30 a více tisíc korun, takže si jeho nákup většina lidí v dnešní době rozmyslí kvůli zdražování.

iPhony si lidé kupují nejen jako ukazatele prestiže, ale také chtějí mít kvalitní telefon, který se nebude zasekávat bude pracovat jak má. Máte stále iPhone 11 a zatím ho měnit nechcete třeba právě z důvodu nedostatku financí? Pak byste měli udělat maximum pro to, aby vám váš telefon vydržel co nejdéle. Toho dosáhnete pomocí tvrzeného skla na displej a také pomocí obalu nebo krytu. U nás si můžete vybrat kryty na iPhone 11, které promění váš telefon v designový kousek.

telefon iphone

Kryt je pevný, vyrobený z kvalitního plastu nebo třeba kůže, a v nabídce jsou tisíce krytů, které budou pasovat přesně na váš telefon. Každý kryt má výřezy na mikrofon i nabíječku, takže se nijak neztíží manipulace s telefonem a také se nijak nesníží kvalita jeho funkcí.

Většina lidé pak kryt z telefonu sundává jen když ho vyměňuje za jiný, ale měli byste ho sundat když jdete telefon nabíjet aby se nepřehřál.

Posted on: 29. 12. 2023