Efektivní skleník

Efektivní skleník


Tak ono když se řekne skleník, tak již to samo o sobě je efektivní. Kdyby tomu tak nebylo, tak naši předkové by si ho rozhodně na zahradách nešlechtili. Je pravdou a to skutečně platí po staletí, že je to prostor, kde se nejlépe daří zeleninovým plodům a bylinkám nebo cizokrajným rostlinám. Také je velmi příjemné otevřít dveře dovnitř a nahlédnout, jak každý den se sazeničky zvětšují a prostředí jim dokonale prospívá. Na druhou stranu ne každý má možnost postavit si skleník na pozemku, jelikož zde není tolik volného místa. A na druhou stranu, přece jenom žijeme v takové době, která má neomezené možnosti. Tudíž i v malém prostoru si lze postavit efektivní skleníček nebo velký skleník. Důkazem toho je skleník ke zdi Ekogarden.

skleník ke zdi

O co se v tomto případě jedná?

Skleníky ke zdi Skleniky neboli skleníkové přístavby se dají postavit přímo ke zdi rodinného domu nebo i samotné garáže či zahradního domku. V podstatě se nijak neliší svojí funkčností od klasického volně stojícího skleníku, ale rozdíl je ve vzhledu, v ušetřené jedné straně, která bude přilehlá ke stavbě. Má to samozřejmě i své výhody a to takové že stěna vždy bude takovým akumulátorem. Přes den skvěle načerpá do sebe teplo a to posléze vyprchá do samotného skleníku. Vybrat si můžete různé velikosti, dokonce nevadí, když bude mít délku po celé ploše, kam ho umístíte.

skleník u domu

Výplně skleníku

Pozinkované skleníkové přístavby EkoGarden si můžete vybrat nejen podle velikosti, ale také máte volbu výplní. Není problém vsadit na klasiku, což je sklo nebo si vybrat modernější a mladší materiál, kterým je polykarbonát. Pokud si nebudete vědět rady, není problém se obrátit na nás jako výrobce a my vám rádi pomůžeme a doporučíme do vaší oblasti ten pravý materiál. Velkou výhodou je i to, že si u nás můžete rovnou objednat konstrukci v barvách. Poté bude váš skleník u zdi domu krásně ladit s celkovým objektem, aniž by nějak narušil design krajinného rázu.

Posted on: 23. 2. 2024