Originální ponožky dobývají módní svět

GC4A1140p

Originální ponožky dobývají módní svět


Svět ponožek zažívá jedinečný převrat a nápaditosti se meze nekladou. Originální ponožky na svatbu, barevné ponožky ke společenské obuvi, sváteční ponožky s motivy vánoc? Proč ne. Stačí promyslet strategii útoku na konzervativní společnost. Brzy najdete pro své nové módní výstřelky obdivovatele, ale také odpůrce. Je to vlastně kouzelný souboj vkusu a touhy po originalitě.
Každý módní trend má svá úskalí. I barevné či jinak výrazné ponožky je nutné dobře kombinovat s ostatním oblečením a doplňky. Mezi často diskutovanými tématy jsou především ponožky v pánské módě – zejména společenské.


Jaké nosit pánské ponožky k obleku?


V tomto směru u nás má stále své pevné zázemí konzervativní styl. Muži si často představují společenskou módu, případně byznys módu, spíše jednoduchou, sterilní. Ale méně není rozhodně vždy více, a jak se říká – detaily vytvářejí celek. Pokud budete na ponožky myslet, jako na parazity vašeho dokonalého sladěného stylu, nikdy se vám je nepodaří do šatníku začlenit. Zaměřte se na jednotlivé detaily: barva obleku, košile a kravaty. Barva kapesníčku, ponožek, styl manžetových knoflíčků a další doplňky (hodinky, pásek, náramek). Ve chvíli, kdy se vám tyto prvky podaří sjednotit, máte vyhráno. A možná budete sami překvapeni, že takovým „sjednocujícím prvkem,“ mohou být právě pánské barevné ponožky.

Nezapomínejme, že móda by měla být stále svobodná a překračovat neustále pomyslné hranice našich možností.

IMG_9920


Ponožky + šaty + tenisky = VSL


Jako bychom se vraceli do dětských let. Lehkost a hravost, s jakou lze výrazné ponožky začlenit do běžného šatníku je povznášející. Částečný návrat do dětských let, kdy ještě pořádně neznáme předsudky a móda je pro nás svým způsobem stále jen běžná nutnost. Můžeme bezbřehou fantazii přitáhnout zpět do světa dospělých?

Móda nám přináší potěšení, zejména ta originální. Dámské barevné ponožky v teniskách už snad dnes nikoho nepřekvapí. Stále trošku bojujeme s ponožkami v lodičkách. Zkusme pro začátek jemnou odchylku od běžného stylu. Místo tenisek, které bychom obuly k boyfriendovým džínám a vytahanému tričku, můžeme obout lodičky. Vytvoříme zajímavý streetstyle, který se perfektně hodí na večerní párty s přáteli.

zelene


Experimentujme!


Designové ponožky jsou vlastně takoví nekoneční maratonci s neuvěřitelnou vytrvalostí. Jejich cesta dokonale odráží populární frázi „běh na dlouhou trať.“ Na trhu jsou již poměrně dlouho, ale zdá se, že jejich vítězná sezóna teprve nastává. Přestali jsme se totiž bát přeskakovat překážky, zahodili jsme konvence a běžíme vstříc fantazii a novým nápadům.

Experimentujme, hrajme si, užívejme si volnost módního světa.

11-08-17_po obróbce

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.