JAK DÁT SVÝM PONOŽKÁM VYNIKNOUT

Máte originální ponožky, které vás odlišují od ostatních, ukazují vaši náladu a inspirují okolí? To lidé musí vidět! Stačí čtyři kroky:

 

1) Kratší nohavice

 

V poslední době všichni chtějí nosit užší, kratší kalhoty. Ty umožní vystavit světu buď originální ponožky, nebo zcela holé kotníky. Jedinou možnou chybou je odfláknout to a navléct přes polovinu lýtka nudné jednobarevné černé ponožky, kterými neřeknete vůbec nic.

 

Pokud počítáte s tím, že vám džíny vydrží rok, dva, a pak si koupíte jiné, měli byste tehle trend taky zkusit! Od toho móda je - umožní vám bezpečně vyzkoušet věci, které by jindy byly neobvyklé, a držet se jich dále, jen pokud vám sednou.

 

2) Ohnuté kalhoty

 

Kratší kalhoty budou trendy následujících pár let. Oproti tomu správně dlouhé kalhoty budou trendy vždycky. Jsou nadčasové. To ale neznamená, že by vám bránily ukázat své výrazné ponožky v plné kráse!

 

Stačí nohavice trochu ohnout. To se dělá už desítky let, zejména v létě. Zůstanete příjemně ochlazení, kalhoty se vám nezaseknout do řetězů kola a můžete se procházet i v písku na pláži, aniž byste se ušpinili. Vytvoříte ležérní, mladý, rebelský vzhled, a vzniklé zůžení vám dokonce opticky přidá na výšce.

 

Na ohýbání potřebujete užší nohavice - skinny, slim fit, tapered nebo straight, ne ale bootcut. Kompletně se oblečte, trochu si kalhoty povytáhněte a sevřete si je kolem nohy. Pak spodek kalhot ohněte asi o centimetr (čím jste vyšší, tím více látky můžete ohýbat). Ujistěte se, že jsou přehnuté po celé délce, a pak je ohněte ještě jednou.

 

Nedělejte to s nohavicemi, které jsou vám příliš dlouhé. Cílem je ukázat boty a ponožky, oboje v nejlepší formě, ne jen dostat se na správnou délku. Kupte si raději nové, lépe padnoucí kalhoty, nebo navštivte krejčího. 

 

3) Vlastnoručně zkrácené kalhoty

 

Vyloženě punkově můžete vzít starší džíny, spodky uřezat nožem a ještě trochu celé rifle stylově poničit.

 

Dovnitř vložte kartón nebo tlustý starý časopis, břitvou udělejte díry do nohavic a kapes, rohy přejeďte holítkem... Nakonec džíny vyperte v pračce. To se normálně příliš nemá, v tomto případě ale záměrně jdete po ošoupaném vzhledu, a tak kalhoty můžete prát podle libosti.

 

4) Ty správné ponožky

 

Hlavně ale musíte mít co ukázat! Tady přichází na řadu značka Zuuxo, která vyrábí originální, designové ponožky. Málokterý doplněk dodá outfitu takový charakter, jako ony. 

 

DSC_0220

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.